עיצוב פנים הוא לא תמיד מה שחשבתם

0
33
קרדיט - Pixabay

אם נכנסתם לבית והרגשתם בו נוח מיד, ראיתם שכל הפריטים שנמצאים בו מונחים במחשבה מקדימה אבל ללא מאמץ להיראות מעוצב והכל מסתדר במקום אחד מול השני ומשלים אחד את השני, רוב הסיכויים שזה לא מקרי. מישהו השקיע בעיצוב הפנים של הבית, לקח מידות, תכנן תכניות, בירר עם בעלי הבית מהו הטעם שלהם ועיצב במתווה אסתטי אחיד שזורם בצורה הרמונית כדי שתרגישו נוח ללא מאמץ. זו העבודה של מעצבת פנים בראשון לציון לעצב בית מבלי שיתחנף אליכם ומבלי שתרגישו שמישהו מנסה להפוך את הבית שלו לגלריה במקום לבית נוח שכיף לחיות בו. זהו גם האתגר האמיתי של כל מעצבת כזאת במיוחד היום, כשהמגמה השלטת היא מינימליסטית ומודרנית ומשקיעים בה מחשבה. מלי לוי אלבוים היא מעצבת פנים מנוסה וותיקה שמתמחה בעיצוב בתים מודרניים לאנשים שאוהבים להרגיש שהבית שלהם מעוצב בצורה עכשווית ופונקציונלית מבלי להגזים באלמנטים מיותרים.

התאמה והרמוניה

עיצוב פנים לבתים עוזר לבית להיראות הרמוני ולהתאים את כל מה שיש בו אחד לשני כדי שלא ייראו יותר מדי לעין, כדי שלא יהיה עומס וכדי שינצלו את מידות החלל של החדר בצורה מדויקת לשם הנוחות והשימושיות שלו. עיצוב פנים לבית נדרש גם כדי שאנשים לא יגדשו את הבית בפריטים חסרי התאמה רק כי הם המילה האחרונה. גם בעיצוב פנים יש אופנות והיום נהוג עיצוב מינימליסטי כדי לא להעמיס יותר מדי על הבית ועל חיי האנשים שחיים בו. מינימליזם הוא תפיסת עולם שרואה בכל פריט חשיבות ולכן כל אחד ואחד מהם נבחר בקפידה וממלא תפקיד משלו מבלי ללכת לאיבוד בין חפצים רבים מדי. הנוחות של החיים בבית כזה הרבה יותר מקובלת היום ולכן עיצוב פנים שמתמחה בסגנון הזה גם נוטה להיות מאוורר יותר, לתת מקום לפעילות הדיירים ופחות להניח חפצים שיעמדו בדרכם.

עיצוב פנים לפי הסגנון שלכם

אם אתם יודעים מה אתם אוהבים ואתם רואים את זה בתיק העבודות של מעצבת הפנים שאתם חושבים לשכור, השלב הבא המתבקש הוא לשבת לשיחה כדי ללבן את הצרכים והדרישות שלכם ולראות כיצד היא תתרגם אותם לתכניות עבודה מעשיות. התפקיד העיקרי של מעצבת הפנים הוא לתרגם רעיונות והשראה לבית נוח ואסתטי למחיה, וזה בדיוק מה שהמעצבת מלי לוי אלבוים עושה למען לקוחותיה. היא מעצבת להם בתים ומגורים בכל סגנון שנראה להם ומתאים לאורח החיים שלהם כדי שירגישו בבית במלוא מובן המילה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here